Naše technologie

Jaké technologie využíváme
A co všechno umíme?

V naší pražské firmě řežeme na vláknovém laseru plošné, rotační a hranaté profily z kovu. Na CO2 laseru gravírujeme a řežeme ploché i rotační nekovové materiály.

CO₂ laser - nekovové materiály

Řezání a gravírování CO₂ laserem

Přesnost a kvalita řezu je hlavní vlastností laserových zařízení. Díky dosažitelné velikosti laserového spotu (průmět paprsku do materiálu) v desítkách µm lze vyřezat velmi jemné obrazce s tolerancí méně než 0,1 mm. To vše s nízkou teplotou okolního materiálu. Tato technologie umožňuje automatizovat výrobu mnoha stejných dílů se stále stejnou přesností.

Chci to vypálit

Technické parametry CO₂ laseru

Technických parametrů CO2 laseru je mnoho a ne každý je potřebuje znát. Pokud Vás ale zajímají, můžete si dokumenty stáhnout níže. Dozvíte se tak přesně, jak a s jakými materiály CO2 laser funguje. V případě potřeby nás samozřejmě můžete kontaktovat.

Vláknový laser - kovové materiály

Řezání vláknovým laserem

Portálový laserový systém HSG je efektivním a spolehlivým nástrojem pro řezání složitých tvarů a velmi přesných a kvalitních otvorů do plechu a kovových profilů.

Chci to vypálit

Technické parametry vláknového laseru

Technických parametrů vláknového laseru je mnoho a ne každý je potřebuje znát. Pokud Vás ale zajímají, můžete si dokumenty stáhnout níže. Dozvíte se tak přesně, jak a s jakými materiály vláknový laser funguje. V případě potřeby nás samozřejmě můžete kontaktovat.

Ohraňovací lis – Durma

Ohýbání CNC lisem

CNC Ohraňovací lis je rozumné řešení pro ohýbání složitých tvarů z kovových materiálů. Pomocí správných nástrojů, lze vytvořit díl, který Vám ulehčí následné zpracování (např. sníží potřebu svařování z více dílů)

Mám zájem

Technické parametry ohraňovacího lisu

Jaký zvolit postup výroby?

Plán

Máte představu, ale nevíte jak se k ní jednoduše a rychle dopracovat.

Materiál

Nevíte, jaký materiál je ideální pro vaše zadání.

Technologie

Je lepší CO2 laser, nebo Vláknový laser?

Nejrychlejší bude když se nám ozvete!

Nebo níže vyplňte číslo a my Vám obratem zavoláme.